הישראלים שרוצים למקסם הכנסה בפרסום שידורי ספורט

איב סיבוני ונדב סופר הקימו את ?WALLY שמפעילה מסכים דיגיטליים על גבי קיר ראיונות בשידור ספורט, וצפויה להגדיל את ההכנסות מפרסום. מהשבוע היא נכנסת לליגת העל – ובמו”מ בין היתר עם הליגות הספרדית והגרמנית

הרצון למקסם הכנסות מפרסום בשידורי ספורט, מוביל למיזמים חדשים שחלקם נראים בדיעבד טריוויאליים כל כך. אחד כזה הוא WALLY הישראלי שהוקם לפני כשנתיים על ידי איב סיבוני ונדב סופר, ובסוף השבוע הקרוב יקבל את הדחיפה הגדולה שלו, כאשר יוחדר רשמית לסיקור משחקי ליגת העל בכדורגל.
מדובר בקיר ראיונות שעומד ברקע לראיונות שמתקיימים עם שחקנים ומאמנים בתחילת משחק, בסופו או במחצית, וכולל 5 מסכים בגודל של 10 אינץ’ – בגובה הראש של המרואיין במיקום פרימיום מרכז מסך – שמקרינים פרסומות מתחלפות בנות 6 שניות. הפיילוט בליגה נערך במשחק גמר אלוף האלופים בין הפועל באר שבע לבני יהודה תל אביב לפני כחודשיים, ומשבת כאמור הטכנולוגיה שבעיקרה פשוטה לחלוטין, תככב בליגת העל. הקיר גם יוצב במסיבות עיתונאים שתקיימנה הקבוצות.
סיבוני וסופר הם המייסדים של החברה ומחזיקים במחצית המניות שלה. שאר האחוזים מתחלקים בין מספר שותפים אסטרטגים, בהם משה נור – מייסד ובעלי קבוצת נור סטאר מדיה, דודו שושן – יזם הייטק בכיר ועוד.

המשך >>

Our Clients